dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Czechowice-Dziedzice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal położony jest niedaleko dk-1. Posiada dwie duże sale, przejście między obiema wypełnia przedsionek przy którym zlokalizowane są dwie ubikacje (damska i męska). Dodatkowo posiada cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Łukasiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

195 000 zł413 m² 471,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:810 m²

Sprzedam (cena do negocjacji) nieruchomość (działkę) budynkową, zabudowaną budynkiem stolarni (powierzchnia użytkowa 413,34 m2, budynek murowany jednokondygnacyjny nie podpiwniczony, dach kryty papą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

19 800 000 zł3 600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sortownia paczek - powierzchnia całkowita 3600 m2, - powierzchnia użytkowa 3316 m2, - powierzchnia działek 21300 m2, - kondygnacje 1-2, - najemcy: obiekt wynajęty przez jednego najemcę,10 letnia umowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

20 500 000 zł11 000 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dochodowa nieruchomość w składająca się z zespołu budynków o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowo-biurowym. Powierzchnia użytkowa 11000 m2, powierzchnia działki 25000 m2, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 200 000 zł1 100 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Ogrodzona działka przemysłowa o powierzchni 9000m2 z halą produkcyjno/magazynową z zapleczem biurowym,socjalnym i technicznym>powierzchnia hali 1100m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

900 000 zł449 m² 2 004,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Sprzedam kamienicę w centrum Czechowic Dziedzic. Kamienica jest przedwojenna, o bardzo ciekawej architekturze, położna w atrakcyjnej lokalizacji (park w centrum miasta). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

999 900 zł200 m² 4 999,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Dla zdecydowanego klienta poszukujemy następujacego obiektu, pawilonu W czechowicach! Specyfikacja obiektu: - powierzchnia obiektu minimum ok 200m2 lub większy - Układ pomieszczeń: 1 duże.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij