dowolna

Mieszkania wyremontowane Czechowice-Dziedzice - Oferty sprzedaży i wynajmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

425 000 zł55,30 m² 7 685,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne 3 pokoje (55,3 m ) z kominkiem i dużym balkonem Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Okazja inwestycyjna tylko 200 000 zł! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m w niskim bloku + piwnica Lokal wymaga generalnego remontu, dzięki czemu możesz urządzić go dokładnie po.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie. Nie wymaga nakładów finansowych. Niski blok otoczony zielenią. NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (spłódzielcze - własnościowe prawo do lokalu z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 300 zł35,80 m² 36,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 35,80 m2 zlokalizowane na 4 piętrze niskiego ocieplonego bloku w centrum Czechowic-Dziedzic, przy ul. Niepodległości 49 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

399 000 zł86 m² 4 639,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Połówka domu z ogródkiem w dogodnej lokalizacji, alternatywa dla mieszkania. Szukasz mieszkania dla swojej rodziny ale nie chcesz rezygnować z ogrodu? Jeśli tak, to ogłoszenie to coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

440 000 zł53,10 m² 8 286,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowa cena - 440 000 zł - zapraszamy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m , położone na wysokim parterze w niskim budynku przy ul. Barlickiego 67.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 2 pokojowe, widokowe, jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się w Centrum Czechowic-Dziedzic. Nieruchomość znajduje się w niskim bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Czechowice-Dziedzice

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od Klienta Kupującego! Cisza, harmonia i mieszkanie niedaleko centrum miasta-oaza spokoju blisko serca Czechowic-Dziedzic. Idealnie nadaje się dla rodziny oraz pary lubiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Plenerowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z ogródkiem Czechowice-Dziedzice, ul. Plenerowa - Najem okazjonalny. - lokal dostępny od ręki. - bez zwierząt. Szukasz miejsca, które daje Ci spokój, komfort i oddech po.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 55 m (powierzchnia użytkowa 47,3 m - ze względu na klimatyczne skosy), położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł56,60 m² 8 657,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam przestronne, słoneczne mieszkanie w Czechowicach- dziedzicach na ul. Szkolnej. Proszę O kontakt telefoniczny , smsy wysyłane na portale, mogą nie dochodzić na numery agentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł39,50 m² 43,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na wynajem jasne, ciepłe i przestronne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone w samym centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal jest świeżo po remoncie , gotowy do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla lub pary! oferta tylko W naszym biurze Świeżo po remoncie, przestronne, jasne i funkcjonalne - to mieszkanie zachwyca już od progu! Atrakcyjna lokalizacja, świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

435 000 zł69 m² 6 342,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro " ajon Nieruchomości " oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,59m , zlokalizowane w centrum Czechowic Dziedzic przy ul. Towarowej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzanowskiego

Północ,Czechowice-Dziedzice

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane w Czechowice-Dziedzice / dzielnica północ przy ul. Andrzeja Krzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Czechowice-Dziedzice

339 000 zł30 m² 11 391,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,76 m , zlokalizowanego w centrum Czechowic Dziedzic w popularnej i bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Barbara,Czechowice-Dziedzice

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na Sprzedaż nowoczesne, mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Dolnej 9 w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal usytuowany na 2. piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Barbara,Czechowice-Dziedzice

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Dolnej 9 w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal usytuowany na 2. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wąska

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

499 000 zł56 m² 8 861,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Stylowe 3 pokoje z balkonem i dodatkowymi pomieszczeniami - Czechowice-Dziedzice, ul. Wąska Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez kosztownych remontów? To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Barbara,Czechowice-Dziedzice

2 200 zł31 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie o powierzchni 33,31 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Dolnej 7 w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal usytuowany na 2. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzeziny

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 000 zł38 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem na osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 37,89 m 2 mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

505 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Czechowic-Dziedzic 49,51 m , balkon 7 m , klimatyzacja, garaż w cenie | Budynek z 2017 r. Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 800 zł43 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Czechowice-Dziedzice, ul. Traugutta 28 Na wynajem przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,9 m położone na 10. piętrze. Adres: ul. Traugutta 28/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Barbara,Czechowice-Dziedzice

389 000 zł52 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne miejsce z potencjałem - 3 pokoje, 52,5 m , os. Manhattan, czechowice-Dziedzice Dom to nie tylko adres to przestrzeń, w której codzienne życie staje się spokojniejsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwajcarska Dolina

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 300 zł55 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- preferowani najemcy: para lub rodzina 2+1 / 2+2 - Niepalący, bez zwierząt * Biuro pobiera wynagrodzenie od najemcy - 1150 zł 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i miejscem parkingowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

2 800 zł38 m² 73,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny design, wysoki standard wykończenia? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Poznaj nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia i spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechowice-Dziedzice,śląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: czechowice-Dziedzice, ul. Barabasza Cena: 415 000 zł Powierzchnia: 68 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 (zaadoptowane poddasze) Forma własności: pełna własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

275 000 zł41 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży dużą kawalerkę z możliwością zmiany adaptacji na salon z kuchnią i oddzielny pokój. Mieszkanie znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Norberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lesisko,Czechowice-Dziedzice

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i stylowego mieszkania do wynajęcia? Ta dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 48 mkw zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy ks. J. N. Barabasza 18 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 650 zł48 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 48m2, ul. Łagodna Czechowice-Dziedzice. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi(salon, sypialnia) , odrębnej kuchni , dużej łazienki i przedpokoju z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechowice-Dziedzice,śląskie

409 000 zł68 m² 6 014,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łukasiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w południowej części Czechowic Dziedzic. Mieszkanie z garażem i miejscem postojowym przed budynkiem. Mieści się w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Boczna

Barbara,Czechowice-Dziedzice

519 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m na kameralnym, zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni. Cisza, harmonia i mieszkanie niedaleko centrum miasta-oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

405 000 zł55 m² 7 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 55 m po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Węglowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

299 000 zł41 m² 7 365 zł/m²