dowolna

Mieszkania w bloku Czechowice-Dziedzice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 8. piętrze w bloku z dwiema windami, na osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 398 zł61,54 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 61,54 m Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 82 Samo centrum miasta lepszej lokalizacji nie znajdziesz Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

296 408 zł37,52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku będącym częścią nowej inwestycji w Czechowicach-Dziedzicach. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazańcowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

396 027 zł50,13 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 50,13 m idealne dla rodziny | Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka 41 ul. Mazańcowicka 41, czechowice-Dziedzice Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 55 m (powierzchnia użytkowa 47,3 m - ze względu na klimatyczne skosy), położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,10 m² 8 046,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Trzypokojowe mieszkanie z potencjałem Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję! Są takie miejsca, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzanowskiego

Północ,Czechowice-Dziedzice

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane w Czechowice-Dziedzice / dzielnica północ przy ul. Andrzeja Krzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klasztorna

Centrum,Czechowice-Dziedzice

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Czechowic-Dziedzic - ul. Klasztorna. Lokalizacja: ul. Klasztorna, czechowice-Dziedzice Powierzchnia: 55 m Piętro: wysoki parter Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Północ,Czechowice-Dziedzice

1 800 zł45 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie z widokiem na Beskidy, po generalnym remoncie z klimatyzacją - Osiedle Północ, czechowice-Dziedzice Zamieszkaj jako pierwszy w mieszkaniu po generalnym remoncie. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Centrum,Czechowice-Dziedzice

339 000 zł30 m² 11 391,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,76 m , zlokalizowanego w centrum Czechowic Dziedzic w popularnej i bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Czechowice-Dziedzice

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje do remontu - 54,9 m - prywatny parking - Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 99 Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Chcesz stworzyć własną przestrzeń od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Czechowice-Dziedzice,śląskie

550 000 zł66 m² 8 270,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| mieszkanie z miejscem parkingowym w cenie i bez prowizji od zakupu a to wszystko blisko granicy Bielskiem-Białą. Lokalizacja gwarantuje nam odpowiednią dawkę spokoju i dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

521 000 zł76 m² 6 855,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach do wprowadzenia - dobra lokalizacja! Nieruchomość o powierzchni 76 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Czechowice-Dziedzice

330 000 zł54 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w centrum Czechowic-Dziedzic - 2 pokoje | przy rynku | bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku, zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Centrum,Czechowice-Dziedzice

470 000 zł55 m² 8 612,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Czechowice-Dziedzice | 55 m | parter Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i pełną infrastrukturę miasta ? To miejsce może być strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czechowice-Dziedzice,śląskie

290 000 zł48 m² 5 979,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapewniamy pełną opiekę nad transakcją - bezpieczeństwo, wsparcie i przejrzystość na każdym etapie, pomagamy również z kredytem - współpracujemy ze sprawdzonym doradcą bez prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Centrum,Czechowice-Dziedzice

1 700 zł46 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Czechowic-Dziedzic! Nieruchomość o powierzchni 46,10 m 2 mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

210 000 zł32 m² 6 475,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,86 m , położone w Czechowicach-Dziedzicach. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Centrum,Czechowice-Dziedzice

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Czechowic-Dziedzic! Nieruchomość o powierzchni 46,10 m 2 mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 800 zł43 m² 41,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Czechowice-Dziedzice, ul. Traugutta 28 Na wynajem przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,9 m położone na 10. piętrze. Adres: ul. Traugutta 28/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Barbara,Czechowice-Dziedzice

389 000 zł52 m² 7 409,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne miejsce z potencjałem - 3 pokoje, 52,5 m , os. Manhattan, czechowice-Dziedzice Dom to nie tylko adres to przestrzeń, w której codzienne życie staje się spokojniejsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Centrum,Czechowice-Dziedzice

1 800 zł46 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzanowskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

200 000 zł34 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Czechowicach Dziedzicach na osiedlu polnoc, duze, widne, duzy pokoj i kuchnia, czynsz nie wysoki, niewielkie oplaty za gaz i prad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwajcarska Dolina

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 300 zł55 m² 42,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- preferowani najemcy: para lub rodzina 2+1 / 2+2 - Niepalący, bez zwierząt * Biuro pobiera wynagrodzenie od najemcy - 1150 zł 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami i miejscem parkingowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barabasza

Lesisko,Czechowice-Dziedzice

229 500 zł36 m² 6 410,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| rezerwacja Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,8 m , położona w samym sercu Czechowic-Dziedzic, przy ulicy Barabasza. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

2 800 zł38 m² 73,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny design, wysoki standard wykończenia? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Poznaj nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia i spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ajon nieruchomości! Piękne oraz nowocześnie wykończone trzypokojowe mieszkanie położone przy ulicy Jagiellońskiej w Czechowicach Dziedzicach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechowice-Dziedzice,śląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: czechowice-Dziedzice, ul. Barabasza Cena: 415 000 zł Powierzchnia: 68 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 (zaadoptowane poddasze) Forma własności: pełna własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

275 000 zł41 m² 6 773 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży dużą kawalerkę z możliwością zmiany adaptacji na salon z kuchnią i oddzielny pokój. Mieszkanie znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Norberta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Lesisko,Czechowice-Dziedzice

649 000 zł65 m² 9 931,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| komfortowe, nowoczesne mieszkanie w sercu Czechowic-Dziedzic - ul. Żeromskiego z widokiem na góry i garażem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czechowice-Dziedzice

Barbara,Czechowice-Dziedzice

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| na wynajem komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Czechowice-Dziedzice, ul. Boczna Lokalizacja: czechowice-Dziedzice, ul. Boczna Piętro: 1 Zamknięte osiedle z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Barbara,Czechowice-Dziedzice

369 000 zł58 m² 6 362,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy - Czechowice-Dziedzice, ul. Boczna Lokalizacja: czechowice-Dziedzice, ul. Boczna Piętro: 1 Zamknięte osiedle z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

296 565 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia oddanie 2025 Nowa inwestycja w samym centrum Czechowic-Dziedzic Apartamenty Sobieskiego to miejsce, które doskonale spełnia te kryteria. W Czechowicach-Dziedzicach można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

1 180 zł30 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę zlokalizowaną w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów. Lokal mieszkalny składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Centrum,Czechowice-Dziedzice

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na pierwszym piętrze w nowym budynku z windą, w centrum Czechowic-Dziedzic przy ulicy Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lesisko,Czechowice-Dziedzice

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego i stylowego mieszkania do wynajęcia? Ta dwupokojowa nieruchomość o powierzchni 48 mkw zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy ks. J. N. Barabasza 18 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klasztorna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! tylko W naszym biurze ajon nieruchomości! Piękne trzypokojowe mieszkanie położone przy ulicy Klasztornej w Czechowicach Dziedzicach. Najem okazjonalny - umowa sporządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 650 zł48 m² 34,16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 48m2, ul. Łagodna Czechowice-Dziedzice. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi(salon, sypialnia) , odrębnej kuchni , dużej łazienki i przedpokoju z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

396 975 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

324 374 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na las - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij