dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Czechowice-Dziedzice - Oferty sprzedaży i najmu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

396 975 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

324 374 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na las - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

227 283 zł29 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

296 408 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

265 203 zł34 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

315 946 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - nowa inwestycja, czechowice-Dziedzice! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

396 027 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechowice-Dziedzice,śląskie

409 000 zł68 m² 6 014,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: czechowice-Dziedzice, ul. Barabasza Cena: 415 000 zł Powierzchnia: 68 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 (zaadoptowane poddasze) Forma własności: pełna własność, księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czechowice-Dziedzice

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

848 000 zł105 m² 8 113,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 104,52 m 2 jest wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łukasiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w południowej części Czechowic Dziedzic. Mieszkanie z garażem i miejscem postojowym przed budynkiem. Mieści się w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowicza

Renardowice,Czechowice-Dziedzice

307 000 zł33 m² 9 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie W czechowicach-dziedzicach przy ulicy michałowicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Boczna

Barbara,Czechowice-Dziedzice

519 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m na kameralnym, zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni. Cisza, harmonia i mieszkanie niedaleko centrum miasta-oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hutnicza

Północ,Czechowice-Dziedzice

239 000 zł38 m² 6 256,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertę sprzedaży 1 pokojowego mieszkania przy ul. Hutniczej 6 w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czechowice-Dziedzice

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

848 000 zł105 m² 8 113,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

405 000 zł55 m² 7 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie 55 m po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Węglowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

238 000 zł49 m² 4 877,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,8 m zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Lesisko,Czechowice-Dziedzice

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy w centrum Czechowic-Dziedzic. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

356 000 zł37 m² 9 619,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż, mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu położonym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

299 000 zł41 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Norberta Barlickiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czechowice-Dziedzice

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

848 000 zł105 m² 8 113,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 104,52 m 2 jest wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

340 798 zł41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazańcowicka

Czechowice Górne,Czechowice-Dziedzice

279 069 zł29 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Południe,Czechowice-Dziedzice

245 000 zł36 m² 6 843,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z dużą kuchnią i potencjałem - Czechowice-Dziedzice, ul. Junacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, które nie wymaga dużych inwestycji na start? To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plenerowa

Czechowice-Dziedzice,śląskie

299 000 zł34 m² 8 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - Osiedle Pasieki - ulica Plenerowa, czechowice-Dziedzice Metraż - 34m Piętro - 1/1 Liczba pokoi - 2 Stan - do wykończenia Ogrzewanie (podłogowe) dostarczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Białką

Barbara,Czechowice-Dziedzice

275 000 zł30 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker atrakcyjne mieszkanie Z możliwością wydzielenia sypialni. Prywatnie I bez pośredników! Na sprzedaż w super okazyjnej cenie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąska

Czechowice-Dziedzice,śląskie

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż, bezpośrednio od właściciela, mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu położonym w centrum Czechowic-Dziedzic, obok Ośrodka mosir gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Centrum,Czechowice-Dziedzice

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

feruję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie, usytuowane w centrum, w spokojnej cichej okolicy. Lokal składa się z trzech/czterech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem do wynajęcia! Czechowice-Dziedzice, ul. Hutnicza 15 | 1. piętro | Spokojna, zielona okolica Przestronne i umeblowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Centrum,Czechowice-Dziedzice

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50m2 + 10m2 piwnica, które w tym roku przeszło generalny remont. Położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przerwy-Tetmajera

Północ,Czechowice-Dziedzice

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dla jedne lub dwóch osób dorosłych również ( mile widziane osoby starsze)o stałych dochodach) ładne dwupokojowe mieszkanie z kucnią, łazienką z wanną i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Białką

Czechowice-Dziedzice,śląskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach o powierzchni 65m2. Zaraz koło budynku parking samochodowy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Czechowice-Dziedzice,śląskie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 w Czechowicach- dziedzicach usytuowane na czwartym piętrze budynku. Mieszkanie do remontu, umeblowane. Kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Barbara,Czechowice-Dziedzice

275 000 zł35 m² 7 913,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach, po remoncie w kamienicy tylko z czterema mieszkaniami! Usytuowane na poddaszu. Blisko transport publiczny, sklepy. Wyposażenie częściowo w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

383 624 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,56 m 2 , w którego skład wchodzi: - przedpokój, - łazienka, - salon z jadalnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzanowskiego

Północ,Czechowice-Dziedzice

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie zlokalizowane w Czechowicach- dziedzicach przy ulicy Krzanowskiego, osiedle Północ. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe, o powierzchni 45 m2. Składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Północ,Czechowice-Dziedzice

365 000 zł46 m² 8 021,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach. Mieści się na Ul. Tetmajera 16. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania w centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym ocieplonym bloku. Prezentowane mieszkanie o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowicza

Północ,Czechowice-Dziedzice

430 000 zł57 m² 7 597,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone obok Parku Północ. Mieszkanie: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon, piwnica. Mieszkanie dwustronne: dwa pokoje z oknami na zachód, kuchnia i pokój z widokiem na starodrzew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, które mieści się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Stara Gmina. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Junacka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

215 000 zł28 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości. Oferujemy do sprzedania mieszkanie jedno pokojowe mieszczące się na 4 piętrze w niskim bloku na ul. Junackiej 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Centrum,Czechowice-Dziedzice

400 500 zł57 m² 6 989,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Czechowicach-Dziedzicach, idealne dla rodziny! Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z 1983 roku, który przeszedł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij