dowolna

Lokale użytkowe Czechowice-Dziedzice – na sprzedaż i na wynajem w Czechowicach-Dziedzicach

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łukasiewicza

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

51 000 zł3 000 m² 17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

37,50 zł/m²60 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowy ,o powierzchni około 60 M2. Lokal znajduje się na parterze budynku. ( wysoki parter) Wejście od strony ulicy Mickiewicza i z tyłu budynku. Parking z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kolejowa

Centrum,Czechowice-Dziedzice

25,51 zł/m²98 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum miasta. Przedstawiam do wynajęcia lokal użytkowy w dwupiętrowej kamienicy z niezależnym wejściem w Czechowicach- dziedzicach przy ulicy kolejowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Legionów

Czechowice-Dziedzice,śląskie

200 zł/m²10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz biura, które podnosi prestiż firmy i dobrze wygląda zarówno na spotkaniach z klientami, jak i w codziennej pracy? Oferujemy nowoczesne biura typu skybox w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu użytkowego - Czechowice-Dziedzice Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 100 m , zlokalizowany w obiekcie usługowo-handlowym w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu użytkowego - Czechowice-Dziedzice Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w obiekcie usługowo-handlowym w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu użytkowego - Czechowice-Dziedzice Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 30 m , zlokalizowany w obiekcie usługowo-handlowym w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

45,94 zł/m²28 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal usługowy na wynajem w Czechowicach. Lokal usytuowany na parterze budynku usługowego, o powierzchni 28,3m2. Na podłogach płytki. Okna pvc. Pomieszczenie sanitarno-socjalne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

33,33 zł/m²180 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale na wynajem w pasażu handlowym dwunastka. Obiekt zlokalizowany w Czechowicach - Dziedzicach, bezpośrednio przy ulicy Niepodległości, co jest dużym atutem jeśli chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

42,13 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal usługowy na wynajem w Czechowicach. Lokal usytuowany na parterze budynku usługowego, o powierzchni 35,6m2. Na podłogach płytki. Okna pvc. Klimatyzacja, umywalka. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ligocka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

950 000 zł780 m² 1 217,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Obiekt czterokondygnacyjny, po gruntownej przebudowie, położony bezpośrednio przy skrzyżowaniu drogi krajowej dk1 oraz Ligockiej. Idealny na siedzibę firmy, działalność handlowo - usługową. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

100 000 zł56 m² 1 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ten dochodowy biznes może być Twój. Do przejęcia firma - solidna marka - produkcja mebli na wymiar i umowa najmu salonu ekspozycyjnego w znakomitej lokalizacji. Na sprzedaż firma z mocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

10,21 zł/m²480 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szanowny Kliencie, szukasz przestronnego lokalu pod biznes w ścisłym centrum miasta Czechowic Dziedzic do adaptacji według własnych potrzeb ? To dobrze trafiłeś. Atuty: - lokalizacja ( centrum to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Niepodległości

Centrum,Czechowice-Dziedzice

43,80 zł/m²41 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz otworzyć swój biznes W branży beauty W mieście czechowice dziedzice ? szukasz lokalu, ale nie chcesz tracić czasu na remonty. O to I jest perła twoich marzeń! gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia jest lokal handlowo - usługowy położony w centrum Czechowic-Dziedzic. Idealny pod działalność handlową, konferencyjną lub sportowo-rekreacyjną tj. sala zabaw dla dzieci czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Czechowice-Dziedzice,śląskie

925 968 zł125 m² 7 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaoferować Państwu lokal usługowy o powierzchni 125,47 m2 położony w sercu Czechowic-Dziedzic. To doskonała okazja dla przedsiębiorców , którzy szukają przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy W centrum czechowic-dziedzic Lokal Lokal ma powierzchninię 150 m 2. Obejmuje pow.ierzchnię handlowo- usługową oraz zaplecze socjalne. Lokal przestronny z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1,54 zł/m²130 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jest sala konferencyjna położony w budynku handlowo-usługowym w centrum Czechowic-Dziedzic na dniówki. Cena wynajmu 200 zł za dzień. Do budynku przynależy parking, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy W centrum czechowic-dziedzic Lokal 60 m2. Możliwość wynajęcia do 150 m2. Lokal ma powierzchnie 150 m 2 Obejmuje powierzchnię handlowo- usługową oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Apartament jednopokojowy W centrum czechowic-dziedzic Lokal ma powierzchnię 33m 2. Budynek Lokal mieści się na I piętrze w budynku usługowego. Do budynku przynależy parking. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

33,33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować lokal na wynajem w Czechowicach-Dziedzicach! Lokal znajduje się na głównej drodze dojazdowej do znanego i lubianego osiedla Północ. Sąsiaduje z punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

754 236 zł102 m² 7 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaoferować Państwu lokal usługowy o powierzchni 102,2 m2 położony w sercu Czechowic-Dziedzic. To doskonała okazja dla przedsiębiorców , którzy szukają przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Czechowice-Dziedzice,śląskie

528 000 zł191 m² 2 768,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czechowice-Dziedzice Ścisłe centrum miasta, ul. Zielona. Oferta na wyłączność Agencji Mój-Dom Nieruchomości! Idealne miejsce dla siedziby Firmy!. Oferujemy sprzedaż wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1,60 zł/m²500 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal 450m2+kuchnia. Lokal posiada ogródek. Przy budynku znajduje się bezpłatny parking. Sala konsumpcyjna jest wyposażona w nagłośnienie, telefizory LCD 50 cali - 5 szt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

256 086 zł35 m² 7 380 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaoferować Państwu lokal usługowy o powierzchni 34,7 m2 położony w sercu Czechowic-Dziedzic. To doskonała okazja dla przedsiębiorców , którzy szukają przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

42,86 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w Czechowicach - Dziedzicach. Lokal usługowy o pow. 35m2, zlokalizowany na parterze obiektu usługowo - handlowego. Wejście, okna wystawowe oraz miejsce na reklamę znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

32,65 zł/m²37 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 36,75 m2. Lokal z witrynami, klimatyzacją znajduje się na 1 piętrze budynku handlowo- usługowego. Bardzo dobre miejsce na salon fryzjerski. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Barlickiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

60 zł/m²16 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu 10 lokali na wynajem w Czechowicach-Dziedzicach! Lokale znajdują się na obrzeżach centrum Czechowic tuż obok przystanku autobusowego , przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Barlickiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

60 zł/m²32 m² 1 939 zł

 

 

 

Czechowice-Dziedzice,śląskie

46,67 zł/m²15 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal usługowy na wynajem w Czechowicach. Lokal usytuowany na parterze budynku usługowego, o powierzchni 15m2 z zapleczem. Na podłogach płytki. Okna pvc. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 990 000 zł590 m² 3 372,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:103

 

Parking:-

Sprzedam lokal na parterze w centrum Czechowic Dziedzic. Powierzchnia lokalu to 590 m2 plus parking, ogródek, wiata. Idealna lokalizacja dla branży gastronomicznej, spożywczej, drogeryjnej. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Czechowice-Dziedzice,śląskie

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal o pow. 200 m 2 na I piętrze w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Niepodległości 10 A. Idealny pod działalnoś ć handlową , konferencyjną lub

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jest lokal handlowy -usługowy położony w budynku handlowo-usługowym w centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal mieści się na parterze budynku i obejmuje oprócz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jest lokal usługowy lub handlowy położony w budynku handlowo-usługowym w centrum Czechowic-Dziedzic. Lokal mieści się na parterze budynku i obejmuje oprócz powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

19,80 zł/m²500 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia jest lokal z restauracją z tradycjami. Lokal mieści się na parterze w budynku handlowo-usługowym w centrum Czechowic-Dziedzic. Do lokalu przynależy ogródek zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Mickiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 50m2 mieszczący się na parterze narożnej kamienicy na zbiegu ulic Mickiewicza i Wesołej w Czechowicach-Dziedzicach - dokładny adres: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

25,46 zł/m²216 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w budynku handlowo-usługowym o trzech kondygnacjach. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Polecamy lokal do prowadzenia działalności związanej z handlem obuwiem, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

35,68 zł/m²98 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu duży przestronny lokal z zapleczem oraz toaletą na wynajem. Powierzchnia: 98,09m2 Ogrzewanie: podłogowe, piec gazowy Możliwość kurtyn powietrznych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

100 zł/m²5 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia biurowe stanowiska pracy wraz z infrastrukturą teleinformatyczną na terenie zorganizowanego kompleksu biurowego położonego w obiekcie handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lipowska

Czechowice-Dziedzice,śląskie

26 zł/m²50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 50m2 zlokalizowany przy ruchliwej drodze w Czechowicach-Dziedzicach(przy skrzyżowaniu Lipowskiej-Legionów). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

24 zł/m²500 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal mieści się na parterze w budynku handlowo-usługowym w centrum Czechowic-Dziedzic. Obok znajduje się ing, sklepy osiedle mieszakniowe, biedronka. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij