dowolna

Lokale użytkowe Czechowice-Dziedzice – na sprzedaż i na wynajem w Czechowicach-Dziedzicach

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

51,33 zł/m²97,40 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W centrum czechowic-dziedzic Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu Czechowic-Dziedzic, przy ul. Piłsudskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

97,29 zł/m²14,39 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale usługowe W centrum czechowic-dziedzic Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu Czechowic-Dziedzic, przy ul. Piłsudskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

17 zł/m²488 m² 8 296 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²3 000 m² 51 000 zł

 

 

 

o nowych ogłoszeniach

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

23,33 zł/m²60 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z działającym biznesem gastronomicznym Do wynajęcia lokal w budynku jednorodzinnym w tzw. przyziemiu. Do tej pory działał jako lokal gastronomiczny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł334 m² 4 461,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Nieruchomość komercyjna 334 m Czechowice-Dziedzice, świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł334 m² 4 461,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł334 m² 5 059,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Dochody biznes + nieruchomość 334 m sklep narzędziowy Arbud II, czechowice-Dziedzice, doskonała lokalizacja! Firma z 30 letnią tradycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł334 m² 5 059,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

50,51 zł/m²99 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najprawdopodobniej to najładniejszy i najbardziej nowoczesny lokal idealny pod branżę beauty do wynajęcia w Czechowicach. A do tego świetnie zlokalizowany w centrum miasta. Znajdujemy.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²170 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia - 170 m - Czechowice-Dziedzice, ul. Mazańcowicka Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 170 m , położony w Czechowicach-Dziedzicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²488 m² 8 296 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

23,33 zł/m²150 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²3 000 m² 51 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

22,06 zł/m²68 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Monika połatyńska Agent prowadzący   Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²3 000 m² 51 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²488 m² 8 296 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Czechowice-Dziedzice

55,71 zł/m²98,72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy W ścisłym centrum czechowic-dziedzic Mam przyjemność zaprezentować przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowany w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł334 m² 4 461,08 zł/m²

 

 

 

o nowych ogłoszeniach.

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Traugutta

Czechowice-Dziedzice,śląskie

114 000 zł46 m² 2 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie O VI przetargu sprzedaży lokali użytkowych handlowo-usługowych Sprzedaż prowadzi Pan Marek Napierała pod nadzorem nadzorcy układu doradcy restrukturyzacyjnego w sprawie prowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł334 m² 5 059,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

9 zł/m²500 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem w Czechowicach - Dziedzicach. Lokal o pow. 500m2, zlokalizowany na piętrze obiektu usługowo - handlowego, do adaptacji przez klienta, dający niezliczoną ilość pomysłów na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł698 m² 2 722,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 698 m2. Hala znajduje się w terenie przemysłowym gdzie dopuszczona jest produkcja i składowanie. Teren jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

23,95 zł/m²250,57 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu powierzchnię 250,57 m2 pomieszczeń usytuowanych na I piętrze segmentu nr 5 budynku dworca kolejowego Czechowice.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna powierzchnia biurowa + hala magazynowa | czechowice-dziedzice, ul. Legionów bez prowizji dla najemcy Na wynajem atrakcyjna nieruchomość komercyjna obejmująca nowoczesne biuro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

21,11 zł/m²90 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo-usługowy 70 m + 20 m magazyn Czechowice-Dziedzice, ul. Żeromskiego Tylko w naszym biurze! Oferujemy do wynajęcia przestronny i doskonale zlokalizowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokale usługowo-handlowe na parterze w samym centrum- czechowice-dziedzice Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe zlokalizowane na parterze budynku w Czechowicach-Dziedzicach. Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

18,42 zł/m²380 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy lokal o powierzchni około 380 m 2 położony w Czechowicach-Dziedzicach. Oferujemy wynajem niezależnego, dwupoziomowego lokalu o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 zł/m²2 040 m² 8 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia teren wraz z zabudowaniami. Nieruchomość znajduje się w pobliżu głównej czynnej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

320 000 zł85,85 m² 3 727,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Czechowice-dziedzice lokal handlowy-usługowy W terenie przemysłowym własność lokal klimatyzowany Proponuje do sprzedaży lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 85,85m 2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany, ul. Komorowicka

Czechowice-Dziedzice,śląskie

990 000 zł168 m² 5 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 168 m2 Hala w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych. wnętrze jest czyste i nadaje się do składowania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Południe,Czechowice-Dziedzice

797 000 zł300 m² 2 656,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach Południowych , na działce o powierzchni 1464.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Czechowice-Dziedzice,śląskie

113,25 zł/m²12 m² 1 359 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Czechowice-dziedzice do wynajęcia gabinet lekarski W nowoczesnej placówce medycznej W doskonałej lokalizacji W bezpośrednim sąsiedztwie innych przychodni, apteki, etc. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

67,08 zł/m²26,09 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal na parterze budynku dworca z wejściem od strony holu głównego. Obiekt może być.

Szczegóły ogłoszenia

46,94 zł/m²49 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o pow. 49m 2 poddasze - budynek wolnostojący z dużymi możliwościami aranżacyjnymi przestrzeń biurowo-usługowa w okolicach ulicy Ligockiej.

Szczegóły ogłoszenia

19,91 zł/m²200,93 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek usługowo-handlowy (wg kartoteki budynku) o powierzchni 200,93m2, zlokalizowany w centrum Czechowic-Dziedzic przy ul. Słowackiego vis a vis Marketu Kaufland. Niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Centrum,Czechowice-Dziedzice

23,08 zł/m²52 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agent prowadzący Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Dworzec w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Słowackiego 2. Oferowany lokal znajduje się na parterze budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łukasiewicza

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

150 m²

 

 

 

Tomaszówka,Czechowice-Dziedzice

8 296 zł488 m² 17 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij